Stěhovací služby pro každého

Jsme profesionální stěhováci – Golemové, kteří se nebojí žádného kusu nábytku, vysokých schodů ani těžkých trezorů. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním firem i domů, nadpřirozenou sílu a úsměv na rtech. Stěhujeme po celé naší krásné zemi, ale také do zahraničí. Jsme specialisté na těžká břemena. Váš nábytek budeme hýčkat, bezpečně jej zabalíme, přestěhujeme, přepravíme a znovu vybalíme. Poradíme si s odpojením elektroniky, ale také se vzácnými obrazy. Máte speciální přání? Zavolejte Golema, spolu to vyřešíme.

Stěhování firem a kanceláří

Stěhujeme malé i velké firmy, kanceláře, nemocnice, školy a další instituce. Cenu víte dopředu, stěhování vám naplánujeme na míru. Připravíme krabice na stěhování, pomůžeme s balením, vše zorganizujeme, doporučíme typ stěhovacího auta i počet našich Golemů.

Stěhování těžkých břemen

Jsme specialisté na těžká břemena – stěhujeme klavíry, trezory, vířivky a další náklady do 800 kg (ale svedeme i větší náklad). Břemeno si obhlídneme, doporučíme postup stěhování, vypočítáme cenu a pak už jen zapojíme naši supersílu. Nedělejte si starosti, vše zařídíme!

Stěhování bytů a domů

Golem u vás doma? Zavolejte nás na stěhování garsonky, většího bytu, ale i rodinného domku. Při stěhování vašeho domova si necháme obzvlášť záležet na hladkém průběhu. Orientační cenu víte dopředu, úsměvy dodáváme zdarma.Převoz nové elektroniky či nábytku k vám domů

Udělali jste si radost? Stačí zavolat svého superhrdinu Golema a ten vám přestěhuje novou televizi, ledničku i gauč z obchodu k vám domů. Nahlásíte nám místo a čas, zbytek zařídíme za vás. Odvoz starého nábytku do sběrného dvora zajistíme a vy si už jen dáte nohy na stůl.

Montáž a demontáž nábytku

Chcete před převozem nábytek demontovat? Nebo jste si koupili novou výbavu a chcete skříně či postele smontovat? Svedeme vše – rychle a kvalitně.

Likvidace pozůstalostí

Nechte starosti s pozůstalostí na našich bedrech – vyklízíme nemovitosti (staré domy, byty, sklady apod.), vše odvezeme na patřičná místa a ekologicky zlikvidujeme. Stačí říct své požadavky a my vám je rádi splníme.

Kompletní balící servis

Bez obalových materiálů by to nešlo – máme k dispozici krabice na stěhování různých rozměrů i kvalitní fólie, do kterých zabalíme nádobí, knihy i komody – vše bezpečně převezeme.