Stěhování Golem – je to poslání

Jmenuji se Petr a cesta ke Golemovi byla opravdu rozmanitá až klikatá. Na začátku byl sen o vlastním fitness centru, poté jsem zabrouzdal do role realitního makléře a doteď funguji v zahraničí jako animátor pro dětské kluby. V realitní kanceláři jsem si uvědomil, že než byty nabízet, bude mnohem přínosnější lidem pomáhat se stěhováním do nového bytu, města i země. A začít třeba nový život.

Začínal jsem s malou dodávkou a jezdil hlavně dálkové trasy. Nejvíce mě bavila mezinárodní přeprava, protože jsem procestoval snad celou Evropu. Sny se mění a tak jsem si řekl, že budu nabízet komplet stěhovací služby nejen v Ostravě, ale po celé zemi i v zahraničí. Nemusíte se bát – na vlastní kůži vím, jaké je stěhovat nábytek i těžká břemena – práce jsem se nikdy nebál. Nyní mám ale ve firmě několik úžasných stěhováků Golemů, na které nedám dopustit. Je to služba hlavně o lidech.

Jsme superstěhováci a hlásíme se do služby – proto hoďte vaše problémy se stěhováním na náš šem-ha-meforáš. Nebudete litovat, to slibuju.

Petr, majitel firmy a jeden z Golemů